B41827A4225M
CAP ALUM 2.2UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41827A4225M
B41827A4225M Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41827A4225M alüminyum elektrolitik kondansatördür. 2.2 µF kapasitans değeri ile 16V rated voltage'a sahiptir. Radial Through Hole montaj tipinde gelen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışır. -40°C ile 85°C arasındaki sıcaklık aralığında operasyon yapabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. Analog devreler, filtre uygulamaları ve güç kaynağı devreleri gibi genel elektronik uygulamalarda polarize kondansatör olarak kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V