B41827A3338M
CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41827A3338M
B41827A3338M Hakkında
B41827A3338M, EPCOS tarafından üretilen radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 3300 µF kapasitans ve 10V voltaj değerine sahip bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi ile tasarlanmıştır. 120 Hz'de 1.436 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olan bu komponentin genel amaçlı uygulamalarda kullanımı öngörülmüştür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere entegre edilir. Polar yapısından dolayı doğru polarite ile bağlanması gereklidir. Not: Bu parça obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.436 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V