B41827A2688M
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41827A2688M
B41827A2688M Hakkında
EPCOS B41827A2688M, 6800 µF kapasitansına ve 6.3V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipinde üretilen bu komponen, ±20% tolerans ile bilinir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 85°C'de 2000 saatlik ömrü garantiler. 120 Hz'de 1.925 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve destek devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Through Hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Polar yapısı nedeniyle kutuplarına dikkat edilerek montajı gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.925 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V