B41827A2227M
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41827A2227M
B41827A2227M Hakkında
EPCOS B41827A2227M, 220 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltajı ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik ömür özellikleri bulunan bu kondansatör, 120 Hz'de 200 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Analog devreler, filtreleme uygulamaları ve güç kaynakları gibi alanlarda kullanılabilir. Ürün artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V