B41821F9687M000
CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821F9687M
B41821F9687M000 Hakkında
EPCOS B41821F9687M000, 680 µF kapasitansı ve 100V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegre edilebilir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi verir. 120 Hz'de 240 mOhm ESR ve 1.1 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V