B41821F7227M000
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821F7227M
B41821F7227M000 Hakkında
EPCOS B41821F7227M000, 220 µF kapasitanslı, 35V rated gerilimde çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne sahip bu bileşen, ±20% toleransta üretilmiştir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 1.1Ω olup, 120Hz'de 385mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreler ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Not: Bu ürün yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.1Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 385 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V