B41821F7107M7
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821F7107M
B41821F7107M7 Hakkında
B41821F7107M7, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 100µF kapasitesi ve 35V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve desuplama devrelerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında üretilen komponent, 2.3Ohm ESR değeri ile 120 Hz'de 210 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Lojistik ve yedek parça işlemlerinde dikkat edilmesi gereken konu olarak, bu parça mevcut üretimde olmayıp (obsolete) belirtilmiş durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.3Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V