B41821F6338M000
CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821F6338M
B41821F6338M000 Hakkında
EPCOS B41821F6338M000, 3300µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt takılabilir. 80mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlayan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreler ve energy storage devrelerinde kullanılır. 2.5A ripple current kapasitesi ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile geniş uygulamalar için uygundur. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanmaktadır. ±20% tolerans ile belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V