B41821F4338M000
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821F4338M
B41821F4338M000 Hakkında
EPCOS B41821F4338M000, 3300 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (85°C'de) sunmaktadır. 120mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı uygulamalarında 1.7A kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V