B41821A9687M000
CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821A9687M
B41821A9687M000 Hakkında
EPCOS B41821A9687M000, 680 µF kapasitansı ve 100V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak lehimlenebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, 120 Hz'de 1.1 A ripple current kaldırabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde kullanım için tasarlanmıştır. Mevcut durumu itibariyle üretimi durdurulmuştur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V