B41821A9567M000
CAP ALUM 560UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821A9567M
B41821A9567M000 Hakkında
EPCOS B41821A9567M000, 560 µF kapasitanslı, 100 V rated voltajda çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında güvenilir çalışma sunar. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 120 Hz'de 1.8 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V