B41821A9476M000
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821A9476M
B41821A9476M000 Hakkında
EPCOS B41821A9476M000, 47 µF kapasitansı ve 100 V rated voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenmesi için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 2000 saatlik ömür süresi sunar. 85°C sıcaklıkta ±20% tolerans ile 230 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve depolama devrelerinde kullanılan standart bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V