B41821A9474M7
CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821A9474M
B41821A9474M7 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41821A9474M7, 0.47 µF kapasitansı ve 100V nominal gerilimi ile radial konnektörlü alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 353Ohm ESR değerine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz'de 10 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, Through Hole montajı için uygun konstrüksiyondadır. Güç kaynakları, filtreler ve dekopling uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Üretici tarafından üretimi durdurulmuş (Obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 353Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 10 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V