B41821A9336M000
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821A9336M
B41821A9336M000 Hakkında
EPCOS B41821A9336M000, 33 µF kapasitanslı, 100V rated voltage ile tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda geniş kullanım alanına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahip olan komponent, 5Ohm ESR değeri ile düşük frekans uygulamalarında 190 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir. Güç kaynakları, filtreler, zaman kontrol devreleri ve analog sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V