B41821A9335M8
CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821A9335M8
B41821A9335M8 Hakkında
EPCOS B41821A9335M8, 3.3 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere direkt lehimlenir. Nominal 50Ohm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığında ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilir. 120Hz'de 40mA ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, analog devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V