B41821A9106M7
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821A9106M
B41821A9106M7 Hakkında
B41821A9106M7, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 10µF kapasitanslı, 100V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini korur. Through-hole montaj tipine sahip olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömrü garantilidir. 120Hz'de 17Ohm ESR (Equivalent Series Resistance) değeri ile karakterize edilir ve 120Hz'de 75mA ripple akımına dayanıklıdır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, yükseltici devreleri, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Bu ürün üretim durdurulmuş (obsolete) olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V