B41821A9105M7
CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821A9105M
B41821A9105M7 Hakkında
B41821A9105M7, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 1 µF kapasitanslı, 100V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 166Ohm ESR (120Hz'de) değerleri ile bu bileşen, güç kaynakları, ses devresi ve sinyal filtreleme uygulamalarında yer alabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 120Hz'de 21mA ripple current desteği bulunmaktadır. Not: Bu komponent obsolete (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 166Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 21 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V