B41821A8687M000
CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821A8687M
B41821A8687M000 Hakkında
EPCOS B41821A8687M000, 680 µF kapasitanslı, 63 V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 1.1 A ripple current özelliğine sahip olan kondansatör, through-hole montajı desteklemektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V