B41821A8476M8
CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821A8476M
B41821A8476M8 Hakkında
EPCOS B41821A8476M8, 47 µF kapasitanslı, 63V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direk entegrasyona uygun olup, genel amaçlı elektronik uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme ve filtreleme devrelerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ile birlikte 170 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Polar yapısıyla doğru kutuplama gerektiren uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V