B41821A7478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821A7478M
B41821A7478M000 Hakkında
EPCOS B41821A7478M000, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montajlı through-hole paketinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi ile belirtilmiştir. ±20% tolerans ve 120 Hz'de 2.55 A ripple current özelliğine sahiptir. Güç kaynakları, filtering, energy storage ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Not: Bu ürün yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V