B41821A6686M000
CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B41821A6686M
B41821A6686M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B41821A6686M000, 68 µF kapasitansı ve 50 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik yaşam süresi belirtilen bu kondansatör, ±20% toleransı ile düşük frekans ripple akımı 210 mA @ 120 Hz'de çalışır. Güç kaynakları, filtreleme, buffer ve coupling uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V