B41821A6107M000
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821A6107M
B41821A6107M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B41821A6107M000, 100 µF kapasitansa ve 50V rated voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, 2Ω @ 120Hz ESR değerine ve 260 mA @ 120Hz ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, DC-DC konvertörleri ve filtre devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Not: Bu ürün yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V