B41821A5828M000
CAP ALUM 8200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821A5828M
B41821A5828M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41821A5828M000, 8200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya tasarlanmıştır. Through Hole montajı ile radial kutulu paketinde sunulan bu komponentin ±20% toleransı vardır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür ömrüne sahiptir. 120 Hz'de 2.7A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuş (Obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V