B41821A5688M000
CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821A5688M
B41821A5688M000 Hakkında
EPCOS B41821A5688M000, 6800 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile tasarlanmış bu radial can tipi kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanır. ±20% tolerans ve 2.65A ripple current kapasitesine (120 Hz) sahiptir. Through hole montajı için uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve voltage regülasyon uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V