B41821A5476M
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821A5476M
B41821A5476M Hakkında
EPCOS B41821A5476M, 47 µF kapasitansına sahip radial kuruluşlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 5.6Ω ESR değeri ile 120Hz'de çalışmaya uygundur. 120Hz'de 115mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisinde üretilmiştir. Through-hole montajı için uygun olan radial can paketinde imalat edilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme ve timing uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.6Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V