B41821A4688M000
CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821A4688M
B41821A4688M000 Hakkında
EPCOS B41821A4688M000, 6800 µF kapasitanslı, 16V rated gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömrü ve -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklık aralığı ile geniş ortam koşullarında güvenilir performans sunar. Through-hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, 120 Hz düşük frekans ripple akımında 2.3 A dayanıklılığı ile güç kaynakları, filtre devreler ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir. Radial, can paket yapısı kompakt tasarımlar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V