B41821A3828M000
CAP ALUM 8200UF 20% 10V RADIAL
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B41821A3828M
B41821A3828M000 Hakkında
EPCOS B41821A3828M000, 8200 µF kapasitansı ve 10V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip olan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömrü destekler. ±20% tolerans değeriyle AC ripple current kapasitesi 120 Hz'de 2.31 A'dir. Audio amplifikatörler, güç kaynakları, elektrik devrelerinde filtre ve energy storage uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V