B41821A3107M
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41821A3107M
B41821A3107M Hakkında
EPCOS B41821A3107M, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial montaj tipine sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömürlendirmeye sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 120 Hz'de 4Ohm ESR ve 145 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj için tasarlanmış olan bu polar kondansatör, analog ve dijital devrelerde filtreleme, güç kaynağı stabilizasyonu ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 145 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V