B41790A7388Q001
CAP ALUM 3800UF 35V T/H
Seri / Aile Numarası
B41790A7388Q
B41790A7388Q001 Hakkında
EPCOS B41790A7388Q001, 3800 µF kapasitanslı 35V değerlendirilmiş gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile Radial, Can paketinde sunulan bu komponent, otomotiv uygulamalarında güç beslemesi, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 35 mOhm ESR değeri ile 100 Hz frekansında ve 10 kHz'de 6.5 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür süresi garanti eder. ±10% ve +30% tolerans ile üretilir.
Applications Automotive
Capacitance 3800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 35mOhm @ 100Hz
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - Mounting Ring - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.5 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 35 V