B41790A7258Q001
CAP ALUM 2500UF 35V T/H
Seri / Aile Numarası
B41790A7258Q
B41790A7258Q001 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B41790A7258Q001, 2500 µF kapasitanslı, 35V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montajlı, 4 uçlu kasa tipine sahip bu bileşen, Through Hole teknolojisi ile PCB'ye monte edilir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 125°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 100Hz'de 50 mOhm ESR değeri ve 10 kHz'de 4.8A ripple akım kapasitesi ile otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için kullanılır. -10/+30% tolerans ile yer alan komponentin impedansı 24 mOhm'dur.
Applications Automotive
Capacitance 2500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm @ 100Hz
Impedance 24 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - Mounting Ring - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.8 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 35 V