B41790A7188Q001
CAP ALUM 1800UF 40V T/H
Seri / Aile Numarası
B41790A7188Q
B41790A7188Q001 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41790A7188Q001, 1800 µF kapasitans ve 40V voltaj derecelendirisine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış radyal can paketinde sunulan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında güç kaynağı filtreleme, AC/DC konverter depo kapasitesi ve EMI/RFI bastırma gibi görevleri yerine getirir. -55°C ile 125°C arasında çalışan ve 125°C'de 5000 saatlik ömür sağlayan kondansatör, 10 kHz'de 4.8 A ripple akım kapasitesine ve 58 mOhm ESR'ye sahiptir. -10% / +30% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 58mOhm @ 100Hz
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - Mounting Ring - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.8 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V