B41789A7907Q001
CAP ALUM 900UF 40V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41789A7907Q
B41789A7907Q001 Hakkında
EPCOS B41789A7907Q001, 900 µF kapasitanslı, 40 V voltaj dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole paketinde sunulan bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10000 saat yaşam süresi garantisi ile, güvenilir performans sağlar. 80 mOhm ESR (100 Hz'de) ve 31 mOhms impedans değerleriyle, 10 kHz'de 5.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanıma uygundur.
Applications Automotive
Capacitance 900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 100Hz
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.2 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V