B41696A7448Q7
CAP ALUM 4400UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B41696A7448Q7
B41696A7448Q7 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41696A7448Q7, 4400 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltage ile tasarlanmış bu bileşen, axial through-hole montaj türüne sahiptir. Otomotiv uygulamaları için kullanıma uygundur. ESR değeri 100Hz'de 21 mOhm, impedansı 11 mOhm'dur. 10 kHz'de 6.6 A ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 3000 saat yaşam süresine sahiptir. Güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Tolerans aralığı -10% ile +30% arasındadır. Bileşen şu anda kullanım dışı (obsolete) durumdadır.
Applications Automotive
Capacitance 4400 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 100Hz
Impedance 11 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.6 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V