B41696A5508Q7
CAP ALUM 5000UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B41696A5508Q7
B41696A5508Q7 Hakkında
EPCOS B41696A5508Q7, 5000 µF kapasitansı ve 25V voltaj derecelendirilmiş aksiyel sorulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış bu bileşen, güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve EMI bastırma işlevlerinde kullanılır. 15 mOhms impedans ve 5.3 A ripple akım kapasitesi (10 kHz'de) ile 100Hz'de 25 mOhm ESR sunmaktadır. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Through-hole montajına uygun axial can paketinde sunulan ürün, -10%/+30% tolerans ile tedarik edilmektedir. Otomotiv kontrol üniteleri, güç elektronikleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılan endüstriyel bir bileşendir.
Applications Automotive
Capacitance 5000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 100Hz
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.3 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 25 V