B41695A8477Q7
CAP ALUM 470UF 63V AXIAL
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
B41695A8477Q7
B41695A8477Q7 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B41695A8477Q7, 470 µF kapasitans ve 63 V rated voltage ile tasarlanmış axial montaj türü alüminyum elektrolitik kondansatördür. Otomotiv uygulamaları için kullanılan bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 125°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmakta, 100 Hz'de 200 mOhm ESR ve 10 kHz'de 2.25 A ripple current özelliğine sahiptir. Through hole PCB montajı için tasarlanmış olan komponent, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm @ 100Hz
Impedance 105 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.25 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 63 V