B41695A8228Q7
CAP ALUM 2200UF 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B41695A8228Q
B41695A8228Q7 Hakkında
B41695A8228Q7, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 2200µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile tasarlanmış olup, axial montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. 45mOhm ESR değeri ve 6.6A ripple current kapasitesi ile güç elektronikleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 125°C arasında çalışan bu komponentin ömrü 125°C'de 3000 saattir. Otomotiv endüstrisi uygulamaları için tasarlanmıştır. Part obsolete durumundadır.
Applications Automotive
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 45mOhm @ 100Hz
Impedance 24 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.6 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 63 V