B41695A7687Q9
CAP ALUM 680UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B41695A7687Q9
B41695A7687Q9 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41695A7687Q9, 680µF kapasitanslı ve 40V voltaj derecelendirilmiş aksiyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan entegrasyonu sağlar. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 3000 saat ömür garantisidir. ESR değeri 205mOhm (100Hz) ve empedansı 130mOhms'dur. 10kHz'de 1.9A ripple akım kapasitesi vardır. Otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kapasitans toleransı -%10/+%30 aralığındadır. Axial can paketinde üretilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 205mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V