B41695A7338Q7
CAP ALUM 3300UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B41695A7338Q
B41695A7338Q7 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41695A7338Q7, 3300 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. Axial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 45mOhm @ 100Hz ESR ve 30mOhm impedans değerleri ile karakterize edilir. 10 kHz'de 5.2A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiş bu kondansatör, 125°C'de 3000 saatlik ömür süresi garantili olup, kapasitans toleransı -10% ile +30% arasındadır. Obsolete durumundadır.
Applications Automotive
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 45mOhm @ 100Hz
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.2 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V