B41695A397Q7
CAP ALUM 390UF 75V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B41695A397Q
B41695A397Q7 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41695A397Q7, 390 µF kapasitansına ve 75 V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montajlı through-hole paketinde sunulan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 100 Hz'de 200 mOhm ESR ve 10 kHz'de 2.25 A ripple akım kapasitesine sahip olan kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Polarize tasarımı nedeniyle doğru kutuplama gereklidir. Part Status olarak Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm @ 100Hz
Impedance 105 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.25 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 75 V