B41695A277Q7
CAP ALUM 270UF 75V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B41695A277Q
B41695A277Q7 Hakkında
B41695A277Q7, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 270µF kapasitansli, 75V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montaj türüne sahip bu bileşen, özellikle otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 3000 saat ömür garantisi 125°C sıcaklıkta sağlanır. ESR değeri 275mOhm @ 100Hz ve impedansı 133mOhm olarak belirtilmiştir. Ripple current kapasitesi 1.9A @ 10kHz'dir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye entegre edilir. Polarizasyon gereklidir. -10%, +30% toleransla üretilir. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications Automotive
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 275mOhm @ 100Hz
Impedance 133 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 75 V