B41694A5108Q7
CAP ALUM 1000UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B41694A5108Q7
B41694A5108Q7 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B41694A5108Q7, 1000 µF kapasitanslı ve 25V nominal gerilimli axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenmesi için tasarlanmıştır. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. ESR değeri 80mOhm @ 100Hz ve 10 kHz'de 3.2A ripple akım taşıyabilme kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde kullanılır. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. Polarized yapısı nedecek doğru kutuplama ile bağlanması gereklidir.
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 100Hz
Impedance 35 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 25 V