B41693A7108Q7
CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B41693A7108Q7
B41693A7108Q7 Hakkında
EPCOS B41693A7108Q7, 1000 µF kapasitanslı 40V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial/Can kasa tasarımı ile Through Hole montajına uygun olan bu komponen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 115 mOhm ESR değeri ve 3.1 A ripple current kapasitesi ile güç kaynağı filtreleme, şarj-deşarj ve enerji depolama devrelerinde etkin performans sunar. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 5000 saat yaşam süresi garantisi vardır. -10% +30% tolerans aralığında üretilir. Parça güncel durumda bulunmamaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 115mOhm @ 100Hz
Impedance 62 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.1 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V