B41692A8477Q001
CAP ALUM 470UF 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B41692A8477Q
B41692A8477Q001 Hakkında
B41692A8477Q001, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 470 µF kapasiteli, 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montajlı ve Through Hole paketlemesi ile tasarlanmıştır. Otomotiv uygulamalarında kullanım için optimize edilmiştir. -55°C ile 125°C arasında çalışan bu kondansatör, 125°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 170 mOhm ESR ve 72 mOhms impedans değerine sahiptir. 10 kHz'de 3 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Kapasitans toleransı -10%, +30% aralığındadır.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 170mOhm @ 100Hz
Impedance 72 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 63 V