B41692A7408Q7
CAP ALUM 4000UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B41692A7408
B41692A7408Q7 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41692A7408Q7, 4000 µF kapasitansı ve 40V rated voltage'a sahip axial lead alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile tasarlanan bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz frekansında 7.8 A ripple current kapasitesi ile güç uygulamalarında kullanılmaya elverişlidir. Otomotiv endüstrisi uygulamaları için özellikle tercih edilen bu kondansatör, -10% +30% tolerans ile üretilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 4000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.8 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V