B41691B7108Q7
CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B41691B7108Q
B41691B7108Q7 Hakkında
EPCOS B41691B7108Q7, 1000µF kapasitanslı, 40V nominal voltajlı axial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj için tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında güç depolama, filtrasyonu ve stabilizasyonu görevlerini üstlenir. 77mOhm ESR değeri ile 100Hz'de düşük impedans özellikleri sunar. 10kHz'de 4.5A rms ripple akım toleransı ile yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. -10% ile +30% arasında toleranslı kapasite değerleri ile tasarımı esnektir. Bileşen obsolete durumundadır.
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 77mOhm @ 100Hz
Impedance 37 mOhms
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.5 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V