B41690A8477Q001
CAP ALUM 63V AXIAL T/H
Seri / Aile Numarası
B41690A8477Q
B41690A8477Q001 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41690A8477Q001, 470µF kapasitansına sahip 63V rated axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne uygun bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 5000 saatlik ömüre sahiptir. 175mOhm @ 100Hz ESR ve 80mOhms impedans değerleri ile 10 kHz'de 5.3A ripple current kapasitesine sahiptir. ±30% tolerans aralığında üretilmiş olan bu kondansatör, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, anahtarlamalı güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 175mOhm @ 100Hz
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Last Time Buy
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.3 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 63 V