B41690A7308Q7
CAP ALUM 3000UF 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B41690A7308Q
B41690A7308Q7 Hakkında
EPCOS B41690A7308Q7, 3000 µF kapasitanslı, 35 V rated voltage ile çalışan aksiyel montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole tipi paketlemesi ile PCB'ye direk monte edilir. Otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 45 mOhm ESR (100 Hz'de) ve 22 mOhms impedans karakteristikleri ile düşük dirençli devre tasarımlarına uygundur. -55°C ile 125°C arası çalışma sıcaklığında, 125°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 5.1 A ripple current kapasitesine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerektirir. Toleransı -10%, +30% aralığındadır. Ürün halen temin edilememektedir (Obsolete).
Applications Automotive
Capacitance 3000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 45mOhm @ 100Hz
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.1 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 35 V