B41690A7148Q9
CAP ALUM 1400UF 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B41690A7148Q9
B41690A7148Q9 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B41690A7148Q9, 1400 µF kapasitansı ve 35 V nominal voltajı ile tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montajlı, Through Hole bağlantı tipine sahip bu komponent otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 100 mOhm ESR değeri ve 50 mOhm impedans ile düşük enerji kaybı sağlar. 10 kHz'de 2.6 A ripple akım kapasitesine ve 5000 saat ömrüne (125°C'de) sahiptir. -55°C ile +125°C arasında çalışan bu kondansatör, anahtarlamalı güç kaynakları, filtreler ve sigorta devrelerinde kullanılabilir. Kapasitans toleransı -10%, +30% aralığındadır.
Applications Automotive
Capacitance 1400 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 50 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 35 V