B41689K7727Q001
CAP ALUM 720UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B41689K7727Q
B41689K7727Q001 Hakkında
B41689K7727Q001, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 720 µF kapasitanslı, 40V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can kasa tipi ile Through Hole montajına uygun tasarlanmıştır. Automotive uygulamaları için geliştirilmiş bu kondansatör, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında 10000 saat ömür süresi sunmaktadır. 100Hz'de 457mOhm ESR değeri ve 38mOhms impedansı ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 4.5A ripple current kapasitesi ve -10%, +30% tolerans aralığı teknik özelliklerindendir.
Applications Automotive
Capacitance 720 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 457mOhm @ 100Hz
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.5 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V