B41689K5108Q001
CAP ALUM 1000UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B41689K5108Q
B41689K5108Q001 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41689K5108Q001, 1000 µF kapasitansı ve 25V nominal voltajı ile tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket tipinde sunulan bu komponentin ESR değeri 100Hz'de 565 mOhm olup, 50 mOhms impedans özelliğine sahiptir. 125°C'de 10000 saat ömür garantisi ile automotive uygulamalarında güvenilir çalışma sağlar. -55°C ile 125°C arasında çalışan cihazlarda kullanılabilir. 10 kHz'de 3.6A ripple akım kapasitesi vardır. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerektiren bu kondansatör, through-hole montajı için uygundur ve ±10%, +30% tolerans aralığında sunulmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 565mOhm @ 100Hz
Impedance 50 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.6 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 25 V